Poštovné, doběrečné a balné

Prodávající se zavazuje zboží kupujícímu předat prostřednictvím zásilky v souladu s potvrzenou objednávkou. Cena zboží nezahrnuje poštovné, dobírkovné a balné (dále jen poštovné). Při jednotlivé objednávce kupujícího v celkové částce vyšší než 5000,- Kč bez DPH na jakoukoliv adresu v České republice nebude kupujícímu poštovné účtováno a tyto náklady hradí prodávající. Za každou jednotlivou zásilku do hodnoty zboží 5000 Kč bude prodávající účtovat cenu poštovného ve výši 130,- Kč, dobírka účtovaná k poštovnému činí 30 Kč. Tato částka bude zahrnuta do celkové ceny zásilky a bude účtována i v případě, že kupující uhradí předem kupní cenu objednaného zboží na účet prodávajícího.

Dojde-li na základě žádosti kupujícího k částečnému plnění a rozdělení objednávky přesahující celkovou částku 5000,- Kč z důvodu nemožnosti plnění celé objednávky prodávajícím (např. chybějící zboží ve skladu), nebudou náklady na poštovné kupujícímu účtovány. V případě, že dojde k rozdělení dodávky u objednávky zboží v hodnotě menší než 5000,- Kč, bude prodávající účtovat poštovné jen u jedné zásilky.

Přímý odběr zboží je možný po předchozí tel.Dohodě.

Převzetí zboží kupujícím

Kupující je oprávněn a povinen k tomu, aby si objednané zboží spolu s dodacím listem a daňovými doklady zaslané na jeho poštovní adresu na dobírku bez zbytečného odkladu převzal a je povinen zaplatit na dobírce uvedenou částku.

Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího okamžikem zaplacení kupní ceny a převzetím zboží kupujícím.

DHL:

Při platbě na dobírku:

Poštovné v ČR ve výši 160,- Kč - zásilka je doručena na Vámi uvedenou adresu. O čase doručení, které bude v rozmezí dvou hodin, Vás bude doručující řidič informovat telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy. Platba při převzetí zásilky je možná v hotovosti nebo platební kartou.

Při platbě předem:

Poštovné v ČR ve výši 130,- Kč - zásilka je doručena na Vámi uvedenou adresu. O čase doručení, které bude v rozmezí dvou hodin, Vás bude doručující řidič informovat telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy. Platba při převzetí zásilky je možná v hotovosti nebo platební kartou.

 

Zásilkovna:

Na dobírku na pobočku:

Poštovné v ČR ve výši 85,- Kč - zásilka je doručena na Vámi vybranou pobočku Zásilkovny v ČR. O uložení zásilky na výdejním místě budete informováni sms zprávou
a e-mailem.
Při platbě předem na účet je účtována částka ve výši 55Kč.

Seznam poboček Zásilkovny naleznete zde: http://www.zasilkovna.cz/pobocky

Na vaši adresu:

Poštovné v ČR ve výši 130,-Kč  zásilka je doručena na Vámi uvedenou adresu. O čase doručení, které bude v rozmezí dvou hodin, Vás bude doručující řidič informovat telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy.

Při platbě předem na účet je účtována částka ve výši 100Kč.


Top